Florida / Miami
Schedule for S MIAMI A/SE 10 S
Route name
Arrival time
Departure time
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
15:10:00
15:10:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
15:30:00
15:30:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
15:40:00
15:40:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
15:59:00
15:59:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
16:10:00
16:10:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
16:29:00
16:29:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
16:40:00
16:40:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
16:44:00
16:44:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
16:59:00
16:59:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
17:10:00
17:10:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
17:29:00
17:29:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
17:50:00
17:50:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
17:54:00
17:54:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
18:19:00
18:19:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
18:24:00
18:24:00
110 - 595 Express BB&T Center to Miami/Brickell
SUNRISE PARK & RIDE
18:49:00
18:49:00
110 - 95 Express Pembroke Pines/Miramar
CB SMITH PARK & RIDE via ANSIN PARK & RIDE
18:54:00
18:54:00